Skip to main content
  • Wat is de core-business van het bedrijf? Wat is de afzetmarkt of het werkgebied lokaal/regionaal/nationaal/internationaal?
    • Onze core-business is structuur geven aan sales voor B2B bedrijven door warme afspraken in te plannen voor hun accountmanagers. Dit doen wij voornamelijk in onze regio, maar we bieden het landelijk aan.
  • Wanneer is het bedrijf opgericht en wat is de voorgeschiedenis?
    • Sales-People is opgericht op 1 mei 2023, zonder voorgeschiedenis 🙂
  • Hoeveel mensen werken er in jouw bedrijf, incl. directie? Je werknemers zijn je kapitaal. Hoe gaat je daarmee om?
    Wij werken momenteel met 6 personen op kantoor en 1 persoon op afstand vanuit Bali. Zonder onze medewerkers groeien we niet, daarbij is ons werk in de basis niet het leukste wat er bestaat, daar zijn we ons bewust van. Dus de werksfeer moet goed zijn, we zorgen dat het altijd gezellig is. We zorgen voor kleine andere extra dingen. De koelkast is altijd gevuld met Zero frisdrank. De lunch op vrijdag betalen wij en zo lang het kan altijd buiten de deur bij de lokale visboer of bakker. Later op de dag de vrijmibo natuurlijk.
  • Wat is jouw achtergrond en waarom voor het ondernemen/deze tak van ondernemen gekozen?
    • Colin komt uit de retail en voor Sales-People heeft hij gewerkt in de internationale bloemenbollen handel. Tim komt uit de zakelijk evenementenbranche. Allebei werkzaam op de sales met een droom om te ondernemen. Uiteindelijk hoorde wij van dit idee van een bekende van ons en dachten dit moeten wij kunnen.
  • Hoe ziet jouw werkweek eruit.
    • Wij werken altijd van maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00. Daarin zijn we voornamenlijk op kantoor bezig met het werk voor onze klanten oftewel het belwerk. Daarnaast pakt Tim de voorkant op en zoekt naar nieuwe klanten en pakt Colin de achterkant op en regelt de facturatie en verdere administratie.
  • Doen jullie ook aan MVO (Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen). Zo ja, wat. Zo nee, zijn er ideeën/plannen om dat te gaan doen.
    • Ondanks dat wij nog maar twee jaar bestaan zien we wel de toegevoegde waarde van MVO. Ten eerste zoeken we echt de samenwerking met meerdere MBO scholen in de regio om de accountmanagers van de toekomst echt een goede basis te geven voor hun carriere. Daarnaast zijn we ook in gesprek met Meerinzicht om mogelijkheden te bekijken om mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt te kunnen plaatsen bij Sales-People. Het feit dat iemand op wat voor manier dan ook een afstand heeft tot die arbeidsmarkt betekend niet dat er geen mogelijkheden meer zijn om weer iets te kunnen betekenen voor zichzelf en voor de maatschappij.
    • Daarbij sponsoren we de lokale voetbalclub en zijn we voornemens om deze sponsoring ook uit te breiden.
    • Daarbij kijken we bij aankopen ook altijd of het lokaal te verkrijgen is.
  • Zeewolde staat elk jaar in de top drie van duurzaamste gemeenten en wil dubbelneutraal zijn. In hoeverre heeft jouw onderneming mogelijkheden om duurzaam te werken? In hoeverre doet je dat al en heb je wat dat betreft nog wensen of plannen? Medewerkers/pand/omgeving/ logistiek etc.(duurzaam in de breedste zin des woords: people, planet, profit).
    • Duurzaam in stroom en gas verbruik is lastig, we zitten in een verzamelgebouw waarbij we ook inclusief huren. Natuurlijk letten we er wel op dat we niet onnodig stroom verbruiken. De ambitie is er wel om ooit een eigen pand aan te kopen en daarbij komen PPP wel zeker naarvoren bij de keuzes van het pand zelf en de inrichting.
  • Ben je ook buiten je bedrijf actief voor het bedrijfsleven (al dan niet in uw sector, bijvoorbeeld een branchevereniging, Bedrijfskring, werkgeversorganisatie). Als je buiten jouw bedrijf actief bent, waarom?
    • Tim is Bestuurslid BKZ 🙂 Waarom? Omdat Carolien me dwong. Uiteindelijk zien we ook dat we als startende ondernemer naam moeten maken en tijd en moeite moeten investeren hierin. Daarbij heb ik altijd iets van vrijwilligerswerk gedaan en ik zag dit zelf als een nieuwe uitdaging om mijzelf ook weer verder te ontwikkelen.
  • Hoe zie je de toekomst van je bedrijf? Waar staan jullie over x-jaar?
    • Sales-People groeit door naar een team van 20 tot 30 personen op kantoor binnen 5 jaar en zal daardoor in de top 5 staan van bureaus die je kan inschakelen voor koude acquisitie.
  • Open vraag: Is er nog iets dat je kwijt wilt? Noviteiten/nieuwe producten/innovaties/
    • Maak je geen zorgen dat AI jouw baan inneemt, maar als je stilstaat zal AI je wel inhalen. Maak er gebruik van, pas het toe en versterk je propositie!
  • Welk evenement van de Bedrijfskring zal niet snel voorbij laten gaan?
    • Het padel evenement dat georganiseerd wordt door de Jongeren commissie dat nu gepland staat tijdens de businessborrel in september.
  • Wat zou je in de toekomst voor de Bedrijfskring willen betekenen?
    • Momenteel natuurlijk algemeen bestuurslid, maar wie weet ooit voorzitter? Een rol in de relatiebeheercommissie zie ik ook ooit nog wel gebeuren.

Wil je meer weten over Sales-People? Klik dan hier